Titles you rated
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Silo Season 1Rated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.5
DevsRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 2.5
SKY CastleRated ★ 3.5
The OARated ★ 1.5
Stranger ThingsRated ★ 2.5