Movies
Ratings
114
Midnight in ParisRated ★ 5.0
My Love, My BrideRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 5.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
The VanishedRated ★ 4.0
Bring It OnRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
The ShallowsRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 4.5
Letters to JulietRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
I Feel PrettyRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0