Titles you rated
The HeirsRated ★ 3.5- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
The Last EmpressRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
PastaRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 5.0
Temperature of LoveRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Lucky RomanceRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0