Movies
Ratings
182
OrphanRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 1.5
Saw VRated ★ 3.5
Cube²: HypercubeRated ★ 3.5
PredestinationRated ★ 4.0
The IllusionistRated ★ 4.0
PsychoRated ★ 4.5
ChronicleRated ★ 2.5
TangledRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
Saw IVRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5