Titles you rated
SignalRated ★ 4.5- Terms of EndearmentRated ★ 3.0
HotelierRated ★ 3.5
Honest LivingRated ★ 4.0
LoversRated ★ 3.5
PhoenixRated ★ 3.5
My Sweet CityRated ★ 3.5
Can We Get Married?Rated ★ 3.5
SnowmanRated ★ 3.5
Witch's RomanceRated ★ 3.5- Precious FamilyRated ★ 3.5
Miss RipleyRated ★ 2.5
Man from the EquatorRated ★ 4.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
The Snow QueenRated ★ 3.0
Empress MyeongseongRated ★ 3.5
I am Your TeacherRated ★ 3.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.5- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 3.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.5