Movies
Ratings
564
SearchingRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Atlantis: The Lost EmpireRated ★ 4.0
The Little Mermaid II: Return to the SeaRated ★ 3.5
HerculesRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 3.5
Peter PanRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 4.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 2.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Angus, Thongs and Perfect SnoggingRated ★ 4.0
No Strings AttachedRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 4.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 4.5
JunoRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5