Series
Ratings
81
The Night WatchmanRated ★ 2.0
Medical Top TeamRated ★ 1.5
MagicRated ★ 1.5
RivalRated ★ 4.0
TriangleRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Melody of LoveRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Jeon Woo ChiRated ★ 1.5
Heading to the GroundRated ★ 0.5- Rainbow RomanceRated ★ 2.5
Miss RipleyRated ★ 2.5
The Suspicious HousekeeperRated ★ 2.5
Dr. JinRated ★ 3.0
Waiting for LoveRated ★ 4.0
Incarnation of MoneyRated ★ 4.0
Paradise RanchRated ★ 1.0
Gap DongRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.0