Titles you rated
Protect the BossRated ★ 2.5- Awkward.Rated ★ 4.0
Awkward.Rated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 2.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.0
Witch's RomanceRated ★ 2.5
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
My Shining GirlRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
Pretty Little LiarsRated ★ 4.0
Pretty Little LiarsRated ★ 4.0
Her Lovely HeelsRated ★ 2.0- Living Among the RichRated ★ 3.5
The West WingRated ★ 4.5- KkangsooniRated ★ 3.5
- Jane by DesignRated ★ 3.5
Older SisterRated ★ 3.5
Glorious DayRated ★ 3.0
City HallRated ★ 3.5