Titles you rated
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.5- Miracle of Giving FoolRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
Happy FeetRated ★ 3.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.5
The Hangover Part IIRated ★ 3.5
Fast FiveRated ★ 2.5
Toy Story 3Rated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 2.5
TRON: LegacyRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.5
My Boss, My TeacherRated ★ 4.0