Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.5
MisericordiaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
SmugglersRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
Killing RomanceRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 2.5
The FabelmansRated ★ 4.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.5
UnlockedRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5