Titles you rated
OppenheimerRated ★ 4.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
HuntRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 3.5
CarterRated ★ 2.5
Death NoteRated ★ 4.0
The Book of FishRated ★ 3.0
OnceRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 3.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5