Titles you rated
Deliver Us From EvilRated ★ 2.0
Ford v FerrariRated ★ 3.0
Jason BourneRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 2.5
JokerRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Gods of EgyptRated ★ 2.0
The ShallowsRated ★ 1.5
Frozen IIRated ★ 3.0
The Last AirbenderRated ★ 2.0
The TreacherousRated ★ 1.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 2.5
The SwindlersRated ★ 2.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 3.5
Pacific Rim: UprisingRated ★ 2.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5