Titles you rated
FallRated ★ 5.0
The GentlemenRated ★ 5.0
RamsRated ★ 5.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 5.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
1917Rated ★ 5.0
Five Feet ApartRated ★ 3.5
Hope SpringsRated ★ 4.0
All the Money in the WorldRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.0
Midsommar Director's CutRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 1.5
Let Me InRated ★ 5.0
ShopliftersRated ★ 4.0
ContagionRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
Bagdad CafeRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0