Movies
Ratings
88
May 18Rated ★ 3.5
Battlefield HeroesRated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.0
300Rated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
2012Rated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5