Movies
Ratings
505
WhiplashRated ★ 4.0
The BabadookRated ★ 5.0
The PartyRated ★ 5.0
Color Out of SpaceRated ★ 5.0
The Haunting in ConnecticutRated ★ 5.0
The Mortuary CollectionRated ★ 5.0
ClowntergeistRated ★ 0.5
Killer Klowns from Outer SpaceRated ★ 4.0
Psycho GoremanRated ★ 5.0
BacktrackRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0
Therapy for a VampireRated ★ 3.0
The TranslatorsRated ★ 5.0
Pride and Prejudice and ZombiesRated ★ 3.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 4.0
The Girl on the TrainRated ★ 3.5
Black JackRated ★ 5.0
Hellsing Ultimate XRated ★ 3.5
Hellsing Ultimate IXRated ★ 4.0
Hellsing Ultimate VIIIRated ★ 4.0