Titles you rated
Sing StreetRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
I WishRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Mood IndigoRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.0
The Place Beyond the PinesRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 1.5
Lady BirdRated ★ 5.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
The Invisible GuestRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.5