Movies
Ratings
1233
The ChaserRated ★ 3.5
Goodbye BafanaRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 2.0
Monsters UniversityRated ★ 2.0
Crank: High VoltageRated ★ 2.0
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 1.5
Predator 2Rated ★ 1.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Jerry MaguireRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
ZatoichiRated ★ 3.0
Elizabeth: The Golden AgeRated ★ 2.0
FrequencyRated ★ 1.5
FlawlessRated ★ 1.5
ChampionRated ★ 1.5
Tristan & IsoldeRated ★ 2.0
HerculesRated ★ 1.5
Dark CityRated ★ 1.5
Brick MansionsRated ★ 1.5