Movies
Ratings
74
No Other ChoiceRated ★ 3.5
CapernaumRated ★ 5.0
The BalconettesRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.0
John WickRated ★ 2.5
ShopliftersRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 1.5
The MatchRated ★ 3.0
The Equalizer 3Rated ★ 3.5
The Equalizer 2Rated ★ 2.5
The EqualizerRated ★ 3.0
The Bourne SupremacyRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.0
Little Miss SunshineRated ★ 3.5
ThoroughbredsRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.0
NocturnalRated ★ 2.0
Taken 2Rated ★ 3.0