Titles you rated
TempestRated ★ 2.5
Low LifeRated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Severance Season 1Rated ★ 3.5
EveRated ★ 3.0
DisclaimerRated ★ 5.0
Pachinko Season 2Rated ★ 3.0
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
No Way Out: The RouletteRated ★ 2.0
Killing EveRated ★ 2.0
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 5.0
Death's GameRated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
The Silent SeaRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Tulsa King Season 1Rated ★ 3.5