Movies
Ratings
20
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 3.0- WishRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 3.5