Movies
Ratings
104
SpyRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 2.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 2.5
AvatarRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 1.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 1.5