Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
Night in ParadiseRated ★ 3.5
I Care a LotRated ★ 2.5
SoulRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
Adopt a HighwayRated ★ 2.5
Moonlit WinterRated ★ 3.0
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
PatersonRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5