Titles you rated
Toy Story 3Rated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
LeonRated ★ 5.0
Cats & DogsRated ★ 5.0
Swing GirlsRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
AmélieRated ★ 5.0