Titles you rated
AnnihilationRated ★ 3.5
FlatlinersRated ★ 2.5
Red SparrowRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
The Edge of SeventeenRated ★ 3.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.5
Justice LeagueRated ★ 3.5
King Arthur: Legend of the SwordRated ★ 2.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 2.5
The Secret Life of PetsRated ★ 2.5
The SwindlersRated ★ 2.5
47 Meters DownRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5