Movies
Ratings
294
TranscendenceRated ★ 4.0
Project AlmanacRated ★ 3.5
DivergentRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
TomorrowlandRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.5
Taken 3Rated ★ 5.0
UnbrokenRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 2.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 5.0
Mr. XXX-KisserRated ★ 3.5
White: The Melody of the CurseRated ★ 2.5
Gulliver's TravelsRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
Slow VideoRated ★ 4.0
LucyRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0