Titles you rated
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 1.5
The Age of ShadowsRated ★ 5.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
ZodiacRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 3.5
Almost FriendsRated ★ 2.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
UsRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 5.0
VenomRated ★ 4.0
SplitRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Robin HoodRated ★ 0.5
Extreme JobRated ★ 5.0