Movies
Ratings
101
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 5.0
MapadoRated ★ 5.0
HopeRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
Shallow HalRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0