Movies
Ratings
193
NightcrawlerRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.5
ChronicleRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
K-PAXRated ★ 4.0
American HustleRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 3.5
The PatriotRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 1.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 2.5
The Last CastleRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 5.0- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
HitchRated ★ 4.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 4.0