Titles you rated
- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
More Than FriendsRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Sex and the City Season 6Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Lucky RomanceRated ★ 1.0
SKY CastleRated ★ 4.5