Titles you rated
The Hurt LockerRated ★ 4.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.0
WaterworldRated ★ 5.0
Underworld: AwakeningRated ★ 4.5
SurrogatesRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Lord of WarRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 4.0
FlubberRated ★ 4.5
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 5.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
Blade: TrinityRated ★ 5.0
Basic InstinctRated ★ 5.0
Volcano HighRated ★ 0.5
ChawRated ★ 1.5
CrankRated ★ 3.5
My Boss, My HeroRated ★ 5.0