Movies
Ratings
50
ZootopiaRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 1.0
La La LandRated ★ 5.0
The Prince of EgyptRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
About TimeRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.5
LeonRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0