Titles you rated
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
L.A. ConfidentialRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 3.0
Operation ChromiteRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 1.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 2.0
The Last PrincessRated ★ 3.0
After EarthRated ★ 1.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.5
John WickRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 2.5
MoneyballRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.0