Movies
Ratings
207
Non-StopRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.5
Rush HourRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 3.5
Need for SpeedRated ★ 3.5
Police Story 2013Rated ★ 3.0- Little Big SoldierRated ★ 3.0
TurboRated ★ 3.5
Johnny English RebornRated ★ 3.5
Johnny EnglishRated ★ 3.5
PompeiiRated ★ 2.5
Death RaceRated ★ 3.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 4.0
The King of PigsRated ★ 3.0
Kick-Ass 2Rated ★ 3.5
Cars 2Rated ★ 3.5