Titles you rated
The Fate of the FuriousRated ★ 5.0
The ConcubineRated ★ 2.5
Man of SteelRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 5.0
The Devil's ViolinistRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Taste of MoneyRated ★ 2.0
Total RecallRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
The TargetRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0