Movies
Ratings
32 The Hurt LockerRated ★ 4.5 The Hurt LockerRated ★ 4.5
 LimitlessRated ★ 4.0 LimitlessRated ★ 4.0
 InceptionRated ★ 5.0 InceptionRated ★ 5.0
 Iron ManRated ★ 5.0 Iron ManRated ★ 5.0
 Tidal WaveRated ★ 4.5 Tidal WaveRated ★ 4.5
 Howl's Moving CastleRated ★ 5.0 Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
 Tazza: The High RollersRated ★ 4.0 Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
 Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0 Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
 TakenRated ★ 5.0 TakenRated ★ 5.0
- Take OffRated ★ 4.5
 Architecture 101Rated ★ 4.0 Architecture 101Rated ★ 4.0
 MasqueradeRated ★ 5.0 MasqueradeRated ★ 5.0
 Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0 Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
 Scandal MakersRated ★ 5.0 Scandal MakersRated ★ 5.0
 The ThievesRated ★ 4.0 The ThievesRated ★ 4.0
 The AttorneyRated ★ 5.0 The AttorneyRated ★ 5.0
 The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0 The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
 Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5 Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
 TransformersRated ★ 4.0 TransformersRated ★ 4.0
 Iron Man 3Rated ★ 4.5 Iron Man 3Rated ★ 4.5