Titles you rated
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 1.5
Officer of the YearRated ★ 3.0
21Rated ★ 5.0
FriendRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 2.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 2.5
Insadong ScandalRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
Tough as IronRated ★ 2.0- Highway StarRated ★ 2.0
Now You See MeRated ★ 4.0
The ImpossibleRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
Battlefield HeroesRated ★ 2.0