Movies
Ratings
159
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.5
X-MenRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0- BlackRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
The Front LineRated ★ 4.0
Gulliver's TravelsRated ★ 3.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.0
Cloud AtlasRated ★ 4.0