Titles you rated
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Yoo Byung Jae: Too Much InformationRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0