Titles you rated
Mary Poppins ReturnsRated ★ 4.0
The Two PopesRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 2.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
GlassRated ★ 2.5
CocoRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
VenomRated ★ 2.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 2.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 2.5
The VanishedRated ★ 3.0
TwinstersRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0