Titles you rated
- Secret Diary of a Call GirlRated ★ 3.0
TravelersRated ★ 3.5
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.5- Sherlock UncoveredRated ★ 3.5
The Night ManagerRated ★ 4.0
Ferris Wheel at NightRated ★ 2.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.5
TravelersRated ★ 4.0
The CrownRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 3.5
BigRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 4.5
One More Happy EndingRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.5
The Village: Achiara's SecretRated ★ 3.0
London SpyRated ★ 4.5- LADY 마지막 프로파일링Rated ★ 3.5
Good Luck!!Rated ★ 4.0