Titles you rated
GodzillaRated ★ 3.0
The RestlessRated ★ 3.0
Two GuysRated ★ 3.5
The Place Promised in Our Early DaysRated ★ 4.5
Ong Bak 2Rated ★ 3.0
TaxiRated ★ 3.5
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 3.0
The Chronicles of RiddickRated ★ 3.5
The Invention of LyingRated ★ 3.5
The RingRated ★ 4.0
The Book of EliRated ★ 3.5
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 3.5- Tears In The ArcticRated ★ 4.0
Taxi 3Rated ★ 3.0
First BloodRated ★ 3.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 4.0
Saw VRated ★ 4.0
JobsRated ★ 3.0
pace makerRated ★ 4.0
PredatorsRated ★ 3.0