Titles you rated
Literary VirginRated ★ 2.5
Ugly BettyRated ★ 4.0
GourmetRated ★ 3.0- Mr. QRated ★ 2.0
Gilmore GirlsRated ★ 3.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 3.0
MRated ★ 3.0
New Tales of the GisaengRated ★ 1.5
Friends Season 5Rated ★ 4.5- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 2.5
Friends Season 4Rated ★ 4.0
Mr. BeanRated ★ 3.0
All About EveRated ★ 2.5
Masked ProsecutorRated ★ 2.0
My Sweet CityRated ★ 3.0
HouseRated ★ 4.0
Lovers in PragueRated ★ 3.0- School 2Rated ★ 3.0
DexterRated ★ 3.0
Beautiful MindRated ★ 3.0