Movies
Ratings
402
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
The Ugly StepsisterRated ★ 4.5
MaterialistsRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 4.0
Redux ReduxRated ★ 3.5
Midsummer's EquationRated ★ 3.5
V/H/S/BeyondRated ★ 4.0
Dangerous AnimalsRated ★ 3.5
TogetherRated ★ 3.5
First SummerRated ★ 4.0