Movies
Ratings
194
AnoraRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
DuneRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
The FavouriteRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0
The FlashRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0