Titles you rated
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 1.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 5.0
The Good DoctorRated ★ 5.0
The Good DoctorRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 3.0
The Good DoctorRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 3.0
School 2017Rated ★ 1.5
DoctorsRated ★ 2.0
The ProducersRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 0.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 0.5
The Last EmpressRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 1.5- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 4.0