Titles you rated
The CrownRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Hijack Season 1Rated ★ 3.0
The StrangerRated ★ 3.0
BodyguardRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Death's GameRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
The Worst of EvilRated ★ 4.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 2Rated ★ 4.0
BloodhoundsRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 2.0
RomeRated ★ 4.0
RomeRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.5