Titles you rated
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Secret Love AffairRated ★ 3.5
Sweet 18Rated ★ 4.0
Flower Grandpa Investigation UnitRated ★ 4.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.5
The Three MusketeersRated ★ 5.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.0- Murder on the Orient ExpressRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 4.5
49 DaysRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0
For You in Full Blossom - Ikemen Paradise 2011Rated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 4.0