Series
Ratings
171
My NameRated ★ 4.5
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
Strangers From HellRated ★ 3.5
Extraordinary YouRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
The PenthouseRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.5
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
Money HeistRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0