Movies
Ratings
100
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
The ConcubineRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Sex Is ZeroRated ★ 2.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0