Titles you rated
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
BrokenRated ★ 5.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Saw IVRated ★ 4.0
Killer ToonRated ★ 3.5
Parallel LifeRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 2.0
TyphoonRated ★ 3.0
Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 2.5
10,000 BCRated ★ 4.0
MontageRated ★ 3.0
Saw IIIRated ★ 4.0